Всі не один раз бачили і чули про екранізації книг, коміксів, комп’ютерних ігор. А як щодо настільної гри по мотивам фільму? Чи не бажаєте зануритися в атмосферу своєї улюбленої франшизи? У вас є така можливість!

Зоряні Війни. Скільки існує “поробок” по мотивам цього кіновсесвіту. Було б дивно не зустріти їх серед настільних ігор, серед яких є декілька захопливих новинок, що варті уваги:

  • Star Wars: Imperial Assault.

Тактична гра з мініатюрами для любителів Імперії і для її ненависників. Гравці на свій вибір можуть випробовувати свої загони в окремих тактичних боях, що задаються певним сценарієм. Або ж проходити повноцінну кампанію — набір місій, результат проходження яких впливає на те, якою буде наступна місія. Крім того персонажі впродовж всієї кампанії розвиваються, отримуючи нові вміння і спорядження.

  • Star Wars: Rebellion.


Дуельна стратегічна гра, що розкриває громадянську війну класичної кінотрилогії. В розпорядженні гравців 32 системи з лояльними тій чи іншій стороні планетами. Ціль Імперії *барабанний дріб* — знищити базу повстанців.. от тільки її спочатку потрібно ще знайти, а кількість раундів обмежена. Повстанцям в свою чергу потрібно проводити диверсії, тим самим зменшуючи кількість раундів і пришвидшуючи кінець гри.

 

Battlestar Galactica.

Люди, яким вдалося вижити після атаки на 12 планет-колоній, намагаються втекти якомога далі від кіборгів-сайлонів, що їх переслідують. До того ж ситуація ускладнена тим, що серед людей є сплячі агенти сайлонів. Атмосфера параної і драматизму серіалу Зоряний Крейсер Галактика початку 2000-х повноцінно перенесена в настільну гру, де гравцям пропонується побути одним із персонажів серіалу, врятувати людський флот, вирахувати агентів.. або навпаки допомогти сайлонам знищити людей :). Ви думали, що боретеся із сайлонами, а потім виявляється, що ви їхній агент. Ігрова механіка чудово відігрує цей момент серіалу.

 

Игра Престолов. Настольная Игра.

Звісно настільна гра була створена по мотивам романів Дж.Дж. Мартіна “Пісні Льоду й Полум’я”, але більшість людей знайома із серіалом і знає саме таку назву. Під цією назвою в коробці нас чекає стратегічна гра для 6-х гравців, кожен з яких має очолити один з домів Вестероса і привести його до Залізного Трону. Кожен з гравців має свою провінцію і армію для захоплення нових провінцій. Також гарним тоном вважаються змови між гравцями, та й від зрад нікуди не дінешся, особливо коли з’являється можливість вхопити ласий шматок і здичавілі дихають в спину.