Друзі, знаєте це відчуття, коли ти постійно знаходишся в середовищі, що сповнює тебе енергією. Яке заставляє відчувати, переживати і дихати повними грудьми. Заставляє жити! І от коли всередині тебе цієї креативної енергії накопичується багато, організм потребує кудись її реалізовувати. А інакше розірве.
А оскільки наш клуб «Гекс» — це саме таке сприятливе середовище, то нас тут таких «постраждалих» виявилося досить багато 🙂 Тож ми вирішили, що зробити блог, в який можна буде виміщати свої накопиченні настільні і навколонастільні враження, це не лише цікаво, а й корисно для нашого психологічного здоров’я 🙂

Але давайте все послідовно. Я підозрюю, що тут можуть бути люди, які взагалі не знають, що тут відбувається. Тому для вас коротко про те, куди вас занесло, а усі інші можуть робити гіперскачок до наступного абзацу. Мене звуть Остап, я фанат настільних ігор з Києва. Певний час назад я вів настільний блог «meeple.com.ua», який на сьогоднішній день через серію переїздів між хостінгами і свій грандіозний затуп я втратив 🙁 Зате буде змога почати свою блогерську кар’єру з чистого листа 🙂 Окрім цього ми з однодумцями відкрили клуб настільних ігор «Гекс», яким і насолоджуємося досі. Що таке клуб «Гекс»? Це таке казкове місце де ви забуваєте про все на світі і не хочете його покидати! Не вірите? Спробуйте 😉 Це зручне місце біля метро «Дружби народів», яке працює щодня з 12:00 до 22:00 і в якому можна як купити будь-які настільні ігри на свій смак, так і заплатити за відвідування і пограти в настолки прямо на місці. У нас тут завжди дуже дружня і весела атмосфера, і є чим зайнятися. Окрім величезної купи настолок ми ще граємо в карткові колекційні ігри (Magic the Gathering, Pokemon TCG), в рольові настільні ігри (Dungeons & Dragons, GURPS, Dark Heresy і інші), в варгейми з мініатюрами, в X-Box 360 🙂 і ще у всяку всячину. Коротше кажучи, в «Гексі» завжди можна познайомитися з цікавими людьми, пограти в захопливі ігри і кльово провести час!

 Ок, повертаємося безпосередньо до цього блогу. Що вас очікує на сторінках цього ресурсу? Я не знаю 🙂 В першу чергу тому, що, на відміну від мого попереднього досвіду, авторів тут буде багато. І ми не домовлялися про якийсь певний формат. Так що кожен відпущений на простори своєї фантазії і буде творити в міру своєї розпущеності 🙂 Поки що в мене в планах писати враження від партій в настільні ігри, перші враження від новинок, що з’являються в нас в клубі, можливо буду писати короткі огляди настолок (на цей раз дійсно короткі!). Ну і звісно буду ділитися враженнями з життя клубу. Приблизно про те ж, я думаю, писатимуть наші адміни клубу 🙂 Хоча гарантувати цього я не можу, ми ж типу відпущені побігати по просторах своєї фантазії…

Окрім цього в нас є наші судді і організатори по Магії, які точно розкажуть вам багато цікавого щодо цієї масштабної гри, починаючи від оглядів нових випусків карт, закінчуючи хитростями гри на турнірах різних форматів. З часом, я думаю, підключаться хтось з наших рольовиків і будуть описувати їх епічні подвиги. Появляться батл-репорти від варгеймарів і т.д.

Можливо ще про щось писати? Якщо у вас будуть пропозиції – залишайте їх в коментарях.

А в цілому: вступне слово закінчено, ми будемо щось пробувати, а ви будете критикувати і вказувати нам що у нас виходить, а що не так щоб дуже.

Приєднуйтесь до нас в соц.мережах: vk.com, facebook, instagram, youtube

Залишайтеся на лінії, буде цікаво! 🙂