0

Magic the Gathering

Magic the Gathering – перша у світі карткова колекційна гра та засновник даного жанру. У цій грі гравці виступають у ролі могутніх магів, які викликають міфічних істот, керують стихіями і змінюють закони світобудови. Сюжет гри проходить у Мультивсесвіті - скупченні різних світів, які сильно відрізняються один від одного. А Planeswalker`и – герої, які вміють переміщатися між світами і мають неймовірну силу.

Кожен гравець збирає свою унікальну колоду, яка називається тут «Бібліотека». Для розігрування заклинання магу потрібно мана - джерело енергії, що черпається з навколишнього простору. Усього існує п'ять кольорів манни:

Білий колір порядку, доблесті, світла. Маги, що грають білим кольором, черпають силу з рівнин, залитих сонцем. Вони ведуть солдатів, лицарів та ангелів у бій, підтримують слабких, зцілять хворих. Але не думайте, що білий колір милосердя, білі маги готові знищити світ, якщо темрява розповзеться по ньому.

Синій – колір інтелекту, моря та обману. Сині маги хитрі, джерело їхньої енергії – острови в безкрайньому океані. Вони маніпулюють з часом і простором, закликають чудовиська з морських глибин, стирають пам'ять. Можливості синіх магів нескінченні та незвідані як всесвіт.

Чорний – колір розкладання, смерті та честолюбства. Чорні маги піднімають мерців і знають безліч способів, як знищити все живе і отримують ману зі смердючих боліт. Вони вважають, що ціль виправдовує кошти.

Червоний – колір хаосу, агресії та руйнування. Червоні маги насилають на своїх ворогів пожежі та блискавки, величних драконів та орди гоблінів. З надр гір вони набувають своєї сили.

Зелений – колір зростання, природи та життя. Зелені маги живуть у гармонії з природою і шалено захищають свою територію. На їхньому боці спритні ельфи, хижі звірі та інші мешканці диких лісів. Якщо ви ще не грали в Magic гру, радимо придбати MTG початкові набори – готову до гри колоду у різних колірних комбінаціях. У нових містяться фольговані Planeswalker карти, які ви не зможете відкрити в бустерах. Навчиться грати в МТГ або купити карти Magic the Gathering поштучно ви можете у Клубі Гекс у Києві.

Немає товарів

Вгору